iletisim@hmehmetbasbug.av.tr
0 505 648 52 28

Haberler/Makaleler

İzmir Boşanma Avukatı Hacı Mehmet Başbuğ

Torbalı Boşanma Avukatı              

Torbalı boşanma avukatı, evliliğini sonlandırmak isteyen her çift için hizmet vermektedir. Boşanma davaları çoğu zaman uzun süreçli olabilmektedir. Bunun sebebi evliliğin düğünden itibaren başlayan bir paylaşım süreci olmasıdır. Evlilik sırasında bu paylaşımlar çiftler için olumlu olsa da evliliğin sonlandırılmasında can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Evlilikten meydana gelen çocuk var ise bu davanın sürecini değiştirebilmektedir. Anlaşmalı boşanma davalarında bu tarz sorunlarla pek karşılaşılmamaktadır. Bunun sebebi ise zaten anlaşmanın önceden sağlanmasıdır. Bu durumlarda mahkeme sadece onay sürecinde görev almaktadır. Fakat çoğu çift bu konuda anlaşma sağlayamadığı için çekişmeli boşanma yaşanmaktadır. Bu durumlarda boşanma avukatı çok önemlidir. İyi bir boşanma avukatı ile çalışmak mahkemede sizin daha avantajlı bir halde olmanızı sağlayacaktır.

İzmir Boşanma Avukatı
Hacı Mehmet Başbuğ Boşanma ve Ceza Avukatı

Torbalı Boşanma Avukatı Tercih Etme Avantajları

Torbalı boşanma avukatı tercih etmenin birçok avantajı bulunmaktadır. Boşanma avukatı davanın seyrini tamamen değiştirmektedir. Bunun sebebi dava sürecine iyi hazırlanmanın gerekmesinden kaynaklanmaktadır. Özellikle çekişmeli boşanma davalarında avukatın önemi büyüktür. Velayet davasını da içeren boşanma süreçlerinde müvekkilin elinin güçlü olması gerekmektedir. Bu tarz davalarda hakim çiftin arasından çocuk için en doğru olanını seçmek istemektedir. Boşanma avukatı olarak bu konuda da en doğru şekilde davaya hazırlanmaktayız. Bu durumda da boşanma sürecinizi en hasarsız biçimde çözmeniz sağlanacaktır. Boşanma konusu her iki taraf için de zor olduğu için bu süreçte en az yara almanız için yanınızdayız. Bu konuda detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçerek görüşme sağlamanız en sağlıklı yöntem olacaktır.

Torbalı Boşanma Avukatı Fiyat Bilgisi

Torbalı boşanma avukatı fiyatları, yıllık olarak güncellenen boşanma avukatı fiyatlarına göre şekillenmektedir. Fakat her davanın kendine göre prosedürleri ve süreçleri farklı olduğu için fiyat bu doğrultuda artmaktadır. Bazı durumlarda da tersi yönde fiyat azalmaktadır. Bu durum sizin dava sürecinize göre şekillenmektedir. Net bir fiyat bilgisi alabilmek için avukatlarımızla iletişime geçerek dava sürecini planlamanız gerekmektedir. Planlanan dava sürecinde sizin için net bir fiyat çıkacaktır. Bu durumda fiyat sizin için uygun geldiği takdirde dava sürecini başlatmaktayız. İzmir boşanma avukatı ihtiyaçlarınız için detaylı makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Diğer içeriklerimize göz at

Whatsapp üzerinden bize ulaşım sağlayarak bilgi almak için tıklayın.

Whatsapp İletişim
Bizi Arayabilirsiniz